English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش مراسم تقدیر از دانشجویان برتر و دارای پیشرفت تحصیلی داشکده پیراپزشکی

مراسم تقدیر از دانشجویان برتر در روز یکشنبه تاریخ 1397/02/16از ساعت 14-16 در آمفی تئاتر دانشکده پزشکی با حضور ریاست و معاون آموزشی دانشکده، اعضای هیات علمی گروه های هوشبری و اتاق عمل، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی و فناوری اطلاعات سلامت و همچنین با مشارکت اکثر دانشجویان با همکاری انجمن علمی دانشجویی دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن برگزاری مراسم طنین افکن شد. سپس با دعوت مجری برنامه، جناب آقای دکتر متذکر به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان در مورد اهمیت برگزاری مراسم و اهمیت تقدیر از دانشجویان برتر سخرانی نمودند و در نهایت جهت پیشرفت تحصیلی دانشجویان نکاتی را بازگو کردند. در ادامه نماهنگی از فعالیت های انجمن علمی دانشجویی پیراپزشکی پخش شد . سپس  با دعوت مجری برنامه،  آقای آوات یوسفی آذر ، عضو هیات علمی دانشکده پیراپزشکی به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان نیز در مورد اهداف برگزاری مراسم صحبت کردند و در ادامه توضیحاتی را در مورد نحوه ی انتخاب داشجویان برتر ارائه دادند و در انتهای سخنرانی اسامی کلیه دانشجویانی که دارای معدل بالای 17 بودند و همچنین دانشجویانی که حداقل دو نمره و یا بیشتر پیشرفت در معدل داشته اند در قالب پاور پوینت به تفکیک هر رشته و ورودی در مقابل حضار قرائت شد.

پس از سخنرانی ایشان با اجرای موسیقی و پذیرایی برنامه ادامه پیدا کرد. در بخش پایانی  برنامه نوبت به تقدیر از دانشجویان رسید. جهت تقدیر، پس از قرائت اسامی دانشجویان برتر، دانشجویان به روی سن آمدند و هدایا و لوح تقدیرشان را از اساتید دریافت نمودند.  در این مراسم از دانشجویانی که در مجموع نیمسال دوم 95-96 و نیمسال اول 96-97 جزو سه نفر برتر کلاس بودند به تفکیک هر ورودی و به تفکیک هر رشته به علاوه دانشجویانی که حداقل 3 نمره و یا بیشتر در یکی از دو نیمسال مذکور پیشرفت تحصیلی داشتند تقدیر به عمل آمد. حسن ختام برنامه با قرائت شعری توسط مجری مراسم همراه بود.

 

 


١٣:٥١ - 1397/02/23    /    شماره : ١٩٠٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٤خروج